بررسی انگشتر نقره‌ی کوبیک QR-4841؛ درخشان و مینیمال برای استایلی شیک

۷ آذر ۱۴۰۰

اکسسوری‌ها در زیبایی و جذابیت استایل نقش ویژه‌ای دارند. زیورآلات که از جمله اکسسوری‌های پرکاربرد در استایل خانم‌ها و آقایان هستند، آنقدر تنوع گسترده‌ای دارند که شما هرچقدر هم از آن‌ها داشته باشید، باز هم جا برای خرید یک مدل تازه وجود دارد. در بین زیورآلات، انگشتر به خصوص برای خانم‌ها از نمونه‌های پرکاربرد است که به زیبایی و جلوه‌ی بیشتر دست‌ها کمک می‌کند. در این ویدیو یک انگشتر بسیار زیبا و خاص را انتخاب کرده‌ایم که طراحی مینیمال و بسیار چشمگیری دارد. با ما همراه باشید تا انگشتر نقره‌ی کوبیک مدل QR-4841 را جعبه‌گشایی و بررسی کرده‌ایم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

کوبیک برندی ایرانی است که در زمینه‌ی مد و پوشاک و زیورآلات فعالیت می‌کند. زیورآلات این برند یا با نقره‌ی ایتالیا و روکش رودیوم یا با فلز برنج و روکش طلای سفید یا رزگلد ساخته می‌شوند.

انگشتر نقره‌ی کوبیک مدل QR-4841 یک انگشتر با طراحی مینیمال و خاص است. سنگ کریستالی این انگشتر از کمپانی سواروسکی تهیه شده و به شکل یک مکعب هفت‌رنگ است که از یک رأس روی انگشتر سوار شده است. حلقه‌ی این انگشتر از جنس نقره‌ی ایتالیایی است که روکشی از آب رودیوم دارد. روکش رودیوم به محصول درخشندگی و جلوه‌ی جواهرگونه‌ای بخشیده است.

برای آشنایی بیشتر با انگشتر نقره‌ی کوبیک مدل QR-4841 شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه