نقد و بررسی بازی فکری Cubirds

۵ خرداد ۱۴۰۰

این هفته قصد داریم بازی فکری Cubirds را به شما معرفی کنیم. این بازی برای کسانی که به تازگی وارد دنیای بازی‌های فکری شده‌اند و کسانی که قصد دارند به این دنیا وارد شوند، بسیار جذاب و ایده‌آل است.

در دنیای بازی‌های فکری بازی‌هایی وجود دارد که به آن‌ها اصطلاحا دروازه (gateway) گفته می‌شود. این‌ها بازی‌هایی هستند که مکانیزم‌های اصلی بازی‌های مدرن را به طور واضح و شفاف آموزش می‌دهند. این بازی‌ها قوانین ساده‌تری دارند که یادگیری آن‌ها برای افرادی که به تازگی بازی‌های فکری را آغاز کرده‌اند ساده است و آن‌ها را جذب بازی می‌کند.

بازی فکری Cubirds جزو این دسته از بازی‌های فکری به شمار می‌رود. هدف شما در این بازی دسته‌بندی و هدایت پرندگان گم شده‌ای است که مسیر خود را به سمت خانه گم کرده‌اند. در نهایت وقتی بازیکنی ۷ نوع پرنده مختلف جمع‌آوری کرده باشد یا بازیکنی از دو نوع پرنده حداقل ۳ کارت جمع‌آوری کرده باشد، برنده آن دست خواهد شد.

در این بازی یک دسته کارت وجود دارد که شامل پرنده‌های مختلف می‌شود. کارت‌ها ظاهری ساده دارند اما بسیار جذاب طراحی شده‌اند. Cubirds یک بازی ۲ تا ۵ نفره است و در عرض ۲۰ دقیقه به پایان می‌رسد.

برای بیشتر آشنا شدن با روش و جزئیات بازی فکری Cubirds، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

آن دسته از شرکت‌کنندگان در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه که عملکرد درخشانی داشته باشند و بتوانند به صورت حرفه‌ای ویدیو بسازند، امکان ورود به پروژه دیجی‌کالا مگ تلنت را دارند.

در این پروژه، دیجی‌کالا با فراهم کردن زنجیره‌ی تأمین کالا و فرصت کسب درآمد، از سازندگان حرفه‌ای ویدیو حمایت می‌کند. اگر انگیزه، امکانات، مهارت و استعداد ویدیوسازی حرفه‌ای را دارید و علاقه‌مندید در دیجی‌کالا مگ تَلِنت فعالیت کنید، در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه شرکت کنید. ما همه‌ی ویدیوها را بررسی و استعدادها را شناسایی می‌کنیم.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانید

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar amirabbas

    مثل همیشه عالی بود آرین

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه