بررسی بردگیم رزومه؛ شغل رویایی

۲۹ آبان ۱۴۰۱

کم و بیش می‌توان گفت که بازی «رزومه» (CV) یک نسخه‌ی رومیزی از سری بازی‌های ویدیویی است. بازی‌کننده‌ها در بازی رزومه، یک شخصیت برای خود می‌سازند و این شخصیت را در بخش‌های مختلف زندگی، مثل شغل، روابط انسانی و کسب مهارت‌های مختلف کنترل می‌کنند. می‌توان شخصیت‌های مختلفی ساخت و آن‌ها را به موفقیت رساند. آرین در بررسی امروز خود سراغ بردگیم رزومه یا همان CV رفته است.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

همه چیز بازی با تاس‌ها انجام می‌شود و شانس مثل زندگی واقعی، نقش مهمی در بازی رزومه دارد. تاس‌های انداخته شده، به بازی‌کننده‌ها اجازه می‌دهند تا کارت بردارند و در هر نوبت، این کارت‌ها قابلیت‌های مختلفی به بازی‌کننده و شخصیت او می‌دهند. در پایان بازی، امتیاز هر کارت محاسبه و برنده مشخص می‌شود.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالای آرین را برای بررسی برد گیم رزومه (CV) ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه