بررسی رقص نور اکولایزر پیکسل D01-RGB؛ جذاب برای پس‌زمینه‌ی ویدیو

۹ خرداد ۱۴۰۲

رقص نور اکولایزر پیکسل D01-RGB یک نور LED حساس به صدا است که برای مثلا پس‌زمینه‌ی ویدیو‌ها یا دکور اتاق گیمرها می‌توانید از آن بهره ببرید. در این ویدیوی کوتاه نگاهی به این محصول می‌اندازیم.

رقص نور مدل اکولایزر پیکسل کد D01-RGB

درون جعبه به غیر از خود نور، یک پایه و یک کابل شارژ ۱ متری قرار دارد. طول بدنه‌ی محصول به حدود ۲۰ سانتی‌متر می‌رسد و از طریق ۳ کلید کنترل می‌توانید آن را تنظیم کنید. این محصول دارای ۳۲ عدد چراغ LED با رنگ‌های متنوع است و می‌تواند ۸ افکت حرکتی با ۱۸ ترکیب رنگی و ۵ سرعت متفاوت نشان دهد.

این محصول حتی با استفاده از چراغ‌های LED می‌تواند روند شارژ باتری را هم نشان دهد. در کل این نوع محصولات به‌خصوص برای تولید محتوا طرفداران زیادی دارند زیرا می‌توانند پس‌زمینه‌ را بسیار جذاب‌تر کنند. بنابراین اگر فکر می‌کنید به چنین محصولی نیاز دارید، پس احتمالا از خرید رقص نور اکولایزر پیکسل D01-RGB پشیمان نخواهید شد که با قیمت مناسبی در دیجی‌کالا به فروش می‌رسد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه