کیف زنانه دیوید جونز مدل ۶۲۳۰-۲؛ همراه زیبای استایل‌های بهاری

۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۹:۰۰ ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

امروز مژگان عبادی سراغ آیتمی رفته‌ است که در استایل هر خانمی اهمیت ویژه‌ای دارد؛ یعنی کیف. کیف رودوشی زنانه دیوید جونز از برند استرالیایی دیوید جونز است که در سال ۱۸۳۸ توسط تاجری ولزی و مهاجر به همین نام در سیدنی تأسیس شده است. امروزه دیوید جونز در بیش از ۵۰ کشور نمایندگی دارد. کار این برند تولید کیف با چرم مصنوعی‌ست و به دلیل تنوع زیاد، کیفیت و قیمت مناسبش محبوبیت زیادی دارد.

جنس کیف رودوشی زنانه دیوید جونز همانطور که پیش‌تر گفتیم، چرم مصنوعی است و یک بند کوتاه دستی و یک بند بلند رودوشی دارد. مثل تمامی محصولات برند دیوید جونز، داخل این کیف از پارچه‌ی آستر زرد مخصوص خودشان استفاده شده است. سایز کیف رودوشی زنانه دیوید جونز ۱۹ در ۱۶ در ۸ سانتی متر است و رنگ‌های سفید، مشکی، آبی پاستلی و صورتی پاستلی قابل سفارش است.

خرید کیف زنانه دیوید جونز از دیجی‌استایل

اما رنگ پاستلی چه رنگی است؟ به هر رنگی که میزان اشباع یا خلوص (شدت) رنگ در آن کم تا متوسط باشد، رنگ پاستلی گفته می‌شود. این رنگ‌ها سایه‌های روشن‌تری از رنگ‌های اولیه هستند؛ به عبارت دیگر اگر به رنگ‌های موجود در چرخه‌ی رنگ، رنگ سفید اضافه کنیم، آن‌ها را تبدیل به رنگ پاستلی کرده‌ایم. مانند آبی کم‌رنگ، سبز نعنایی، صورتی روشن و بنفش کم‌رنگ. رنگ‌های پاستلی نمادی از سبکی، آرامش و لطافت‌اند و بیشتر در فصل بهار و تابستان مورد استفاده قرار می‌گیرند.

کیف رودوشی زنانه دیوید جونز دو جیب کوچک در داخل و یک جیب در بیرون کیف دارد. در این جیب‌ها صرفا می‌توانید کارت بانکی یا مقدار کمی پول نقد یا وسایل ریزتان را قرار دهید. این کیف، کیف بزرگی نیست ولی برای استفاده‌ی روزمه و قرار دادن وسایل ضروری مثل موبایل، کلید و… مناسب است. مدل این کیف خاص است و به شکل مستطیل و مربع‌های کیف‌های معمولی و همیشگی نیست؛ همچنین به خاطر داشتن چند رنگ صورتی و سفید و یراق‌آلات طلایی می‌تواند دستتان را برای ست کردن آن در چند استایل مختلف و با رنگ‌های متنوع باز بگذارد.

این کیف را می‌توانید با رنگ‌های خنثی مثل بژ، نسکافه‌ای، خاکستری و کرم ست کنید و یک استایل عالی و در عین حال شیک داشته باشید. در واقع ست شدن رنگ‌های خنثی با رنگ های پاستلی از میزان فانتزی بودن رنگ‌های پاستلی میکاهد. علاوه بر این، ست کردن رنگ‌های پاستلی با رنگ‌های متضادشان هم بسیار جذاب خواهد بود. مثلاً می‌توانید صورتی پاستلی را با لیمویی روشن، آبی را با سبز نعنایی و پرتقالی روشن را با بنفش ست کنید. همچنین می‌توانید این رنگ‌ها را با رنگ‌های روشن‌تر به کار ببرید اما حواستان به طیف رنگی‌ای که انتخاب می‌ کنید باشد.

البته یکی از ترندهای کیف‌های امسال هم کیف‌های «کندی کالر» یا همان رنگ‌های آبنباتی است و این کیف هم به خاطر رنگ‌هایش می‌تواند در این دسته قرار بگیرد و در عین حال چون دقیقا شبیه به کیف‌های ترند نیست، می‌تواند همیشه در کمدتان باقی بماند.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما