بررسی بازی کارتی زیرخاکی؛ تله‌ی طمع

۲۹ آبان ۱۴۰۱

هامون در بررسی بردگیم این هفته، بازی کارتی «زیرخاکی» یا همان بازی Dead Man’s Draw را تحت بررسی قرار می‌دهد. طی این بازی کارتی، بازی‌کننده‌ها باید بیشترین تعداد گنج را برای خود جمع‌آوری کنند و در این راه، از کارت‌هایی که در دست دارند استفاده می‌کنند.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

با یکی از جذاب‌ترین بازی‌های کارتی طرف هستیم که در آن، بازی‌کننده‌ها مثل بازی‌های کارتی مشهور، باید حواسشان به دست خود و دست دیگر بازی‌کننده‌ها هم باشد. بازی‌کننده‌ها می‌توانند پشت سر هم از وسط کارت بردارند، اما اگر دو کارت یکسان بهشان برسد، هر چه جمع کرده‌اند را باید به زمین بریزند. هر کارتی هم که برداشته می‌شود، ممکن است قابلیت خاصی داشته باشد که باید توسط آن بازیکن اجرا شود.

پیشنهاد می‌کنیم در بالا ویدیوی معرفی و آموزش بازی کارتی زیرخاکی (Dead Man’s Draw) را ببینید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه