بررسی بردگیم Dead of Winter؛ زامبی‌کشی در زمستان

۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

بررسی این هفته‌ی بازی‌های تخته‌ای آرین به «زمستان مرگبار» (Dead of Winter) اختصاص داد؛ یک بردگیم عمیق و بزرگ که از بازی‌کننده‌ها می‌خواهد تا در راستای زنده ماندن و بقا با یکدیگر همکاری کنند. با این حال، در این میان بازی‌کننده‌ها خودشان هم اهدافی دارند که باید به پایان برسانند. اینکه بازی‌کننده‌ها بیشتر در راستای اهداف خود حرکت می‌کنند یا اهداف کلی گروه، روند کلی بازی را تشکیل می‌دهد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

در بازی «زمستان مرگبار» هرکدام از بازی‌کننده‌ها کنترل یک گروه را به دست می‌گیرند و به عنوان رهبری از گروه بازمانده‌ها، در دنیایی که بیشتر انسان‌ها نابود و یا تبدیل به هیولاها شده‌اند، در راستای رسیدن به هدف‌های مختلفی تلاش می‌کنند. در پایان بازی، دو هدف جداگانه بررسی می‌شود که یکی هدف کلی گروه و یکی هدف شخصی هر کدام از بازی‌کننده‌هاست. ممکن است بازی‌کننده‌ها خودشان هم در پایان بازی بازنده شوند، حتی اگر تیم به هدف کلی خود رسیده باشد، در نتیجه این جاست که بازی‌کننده‌ها ممکن است بی‌خیال هدف اصلی شوند و فقط به دنبال پیشرفت خود و گروه خودشان باشند.

پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با برد گیم زمستان مرگبار حتما ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه