بررسی بازی کارتی معامله و دزدی؛ هنر تجارت

۲۶ آذر ۱۴۰۱

بازی کارتی «معامله و دزدی» از بازی‌کننده‌ها می‌خواهد تا کارت‌های دست خود را با کارت بازار که میان صفحه است، معامله کنند و سپس اعمال مشخصی را انجام دهند. بازی‌کننده‌ها تلاش می‌کنند تا بیشترین تعداد معامله را انجام دهند و برنده‌ی بازی شوند. آرین امروز بازی «معامله و دزدی» (Deal and Steal) را بررسی می‌کند.

بازی فکری راونزبرگر مدل Deal And Steal

بازی به این شکل انجام می‌شود که پنج کارت بازار روی زمین گذاشته می‌شود. دست بازی‌کننده‌ها هم از بین هشتاد کارت با چهار رنگ مختلف و شماره‌های یک تا ده قرار دارد. بازی‌کننده‌ها در نوبت خود، می‌توانند یک تا سه کارت را به بازار بدهند و در عوض، سه کارت دیگر از آن بازار بردارند یا اینکه یکی از وظایف کارت‌های بازار روی میز را انجام دهند. اولین نفری که پنج وظیفه را انجام دهد، برنده‌ی بازی است.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای بررسی بازی کارتی معامله و دزدی ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه