تریلر عرضه‌ی Death Stranding: Director’s Cut

هیدئو کوجیما پس از دو سال دستی به کامپیوتر خود برده و تریلری تازه ویرایش کرده است. تریلرهایی که شخص کوجیما مونتاژ می‌کند، از تریلرهای معرفی فانتوم پین و تریلر عرضه‌ی متال گیر رایزینگ گرفته تا همین تریلر جدید دث استرندینگ، همگی با استادی تمام ویرایش شده‌اند. کوجیما قول داده بود که تریلر نهایی Death Stranding: Director’s Cut را خودش ویرایش کند و نتیجه‌ی نهایی ساعتی پیش منتشر شد. این تریلر مثل همیشه با انتخاب موسیقی شگفت‌انگیز کوجیما همراه شده و در تریلر قطعه‌ی عالی Goliath از وودکید را می‌شنویم.

نسخه‌ی جدید دث استرندینگ که روی پلی‌استیشن ۵ عرضه می‌شود، در کنار پیشرفت‌های گرافیکی مثل سرعت اجرای ۶۰ فریم و وضوح تصویر بالاتر، هم‌چنین مکانیک‌های گیم‌پلی بیشتر و تعدادی مرحله‌ی داستانی تازه دارد که به صورت مخفی‌کاری و شبیه متال گیر طراحی شده‌اند. تریلر هم‌چنین در حالت فوق واید روی پلی‌استیشن ۵ ضبط شده است که پیش از این فقط روی نسخه‌ی کامپیوتر بازی قابل استفاده بود.

پیشنهاد می‌کنیم حتما تریلر بالا را ببینید، اما در صورتی که بازی را تمام کرده باشید. اگر قصد بازی کردن دث استرندینگ را دارید، بی‌خیال دیدن این تریلر شوید که تمام صحنه‌های داستانی مهم را در خود دارد.

نام بازی Death Stranding: Director’s Cut
تهیه کننده Sony Interactive Entertainment
سازنده Kojima Productions
سبک اکشن سوم شخص؛ مدیریتی، ساخت و ساز
پلتفرم پلی‌استیشن ۵
تاریخ انتشار ۲ مهر ۱۴۰۰

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما