بررسی مداد ابرو دبورا سری Extra 24ORE؛ کیفیت و ماندگاری خوب

فرم و حالت ابروها تاثیر بسیار زیادی بر روی چهره‌ی شما دارند؛ به طوری که با یک دستکاری کوچک در فرم آن، ظاهر شما تغییر بسیار زیادی خواهد کرد. فیبروز، میکروبلیدینگ و… از روش‌های بلند مدت برای اصلاح و تغییر فرم ابروها هستند، اما اگر به روش‌های دائمی و طولانی مدت علاقه ندارید، می‌توانید از مدادهای ابرو، سایه یا ریمل‌ها استفاده کنید. در این ویدیوی تلنت قصد داریم مداد ابرو دبورا سری Extra 24ORE را به شما معرفی کنیم.

مداد ابرو دبورا سری Extra 24ORE شماره 02

مداد ابرو دبورا یکی از بهترین گزینه‌ها برای زیبایی بیشتر ابروهای ماست. این مداد ابرو یک محصول ایتالیایی بوده و در ۳ رنگ تیره تا روشن تولید و عرضه شده است؛ مدلی که در این ویدیو بررسی کردیم شماره ۰۲ این محصول یعنی رنگ قهوه‌ای متوسط بود. طراحی این مداد ۲ طرفه بوده که یک سمت آن مداد ابرو بوده و به صورت پیچی باز و بسته می‌شود و سمت دیگر آن شانه‌ی ابرو است که می‌توانید به کمک آن به راحتی ابروهایتان را شانه کنید و حالت دهید. مداد ابرو دبورا کیفیت و ماندگاری خوبی دارد و به راحتی قابل استفاده است.

برای بررسی بهتر و آشنایی بیشتر با مداد ابرو دبورا سری Extra 24ORE، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما