بررسی بازی فکری زینگو مدل دژوما؛ سرگرم‌کننده و جذاب

۱۲ مرداد ۱۴۰۱

اگر قرار است که فرزند شما برای چند ساعت مشغول بازی باشد، چه بهتر که مشغول یک بازی فکری باشد تا بتواند نکات زیادی را هم یاد بگیرد. بازی‌های فکری در عین سرگرم کردن کودکان و گاهی بزرگسالان، به تقویت حافظه و تفکر، زمان واکنش و توانایی شناخت نیز کمک می‌کنند. در این ویدیو قصد داریم بازی فکری زینگو مدل دژوما را باهم بررسی کنیم که می‌توانید به صورت ۲ نفره یا بیشتر بازی کنید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این بازی برای افراد ۶ سال به بالا مناسب است. محتویات این بازی جذاب شامل ۱۱ حلقه، ۶۰ ستون در ۵ رنگ مختلف، یک تاس و یک دفترچه‌ی راهنما است که نحوه‌ی چیدمان و دستور بازی داخل آن نوشته شده است.

برای این بازی در ابتدا لازم است که با ستون‌های رنگارنگ و حلقه‌ها یک برج بسازید. باید به نحوی ستون‌ها را روی حلقه‌ها قرار دهید که در هر طبقه از همه‌ی رنگ‌ها استفاده شود. ترتیب ساختن برج را ادامه می‌دهیم تا زمانی که ستون‌ها تمام شوند، اما ۴ حلقه باقی می‌ماند. بازیکن‌ها یک رنگ را به دلخواه یا با ریختن تاس انتخاب می‌کنند و سعی می‌کنند تا ستون‌هایی که به همان رنگ است را از بین طبقات بردارند و روی بالاترین طبقه قرار دهند.

برای بررسی کامل‌تر بازی فکری زینگو مدل دژوما، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه