کیت آموزشی مدارهای دکمه‌ای دلهام؛ یک آزمایشگاه برق کامل

این هفته هم با معرفی یک کیت آموزش الکترونیکی دیگر برگشتیم و می‌خواهیم کیت آموزشی مدارهای دکمه‌ای دلهام مدل آزمایشگاه برق را جعبه‌گشایی و بررسی کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این کیت آموزشی ساختنی مثل یک آزمایشگاه برق کامل است و با مدارها و تجهیزات کاملی که در اختیار شما قرار می‌دهد، امکان ساخت ۳۳ مدل مدار برق مختلف را در اختیار شما قرار می‌دهد. این مجموعه شامل قطعات متنوعی مثل انواع خازن‌های عدسی و الکترولید، مقاومت‌ها، دیود نوری، کلیدهای فشاری و لغزشی، ترانزیستور و ترانسفورمر صوتی، رابط اتصال‌ دهنده، اسپیکر و میکروفون می‌شود. تمام قطعات ظاهری یکسان و شبیه به یک دکمه دارند و مانند قطعات پازل، به راحتی روی برد مخصوص کنار هم قرار می‌گیرند.

۳۳ مدار برق مختلف از مدارهای ساده مثل مورس نوری، دیمر و آژیر، تا مدارهای پیچیده مثل مترونوم، فرستنده‌ی FM و مدار مسابقه‌ای را می‌توانید با قطعات این کیت آموزشی بسازید. برای ساخت مدل‌ها نیازی به هیچ گونه ابزار جانبی نیست و همه‌ی قطعات به راحتی کنار هم چفت می‌شوند. برای آموزش ساخت هم یک دفترچه‌ی راهنمای کامل داخل جعبه قرار دارد که تمام اطلاعات مورد نیاز را در خدمت شما قرار می‌دهد.

برای جزئیات بیشتر در مورد کیت آموزشی مدارهای دکمه‌ای دلهام مدل آزمایشگاه برق شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما