ست کالسکه و کریر دلیجان؛ تضمین امنیت و راحتی کودک

۱ تیر ۱۴۰۰ | ۱۷:۰۰ ۲۲ بهمن ۱۴۰۰

به عنوان والدین، وظیفه‌ی شما اطمینان از امنیت کودک‌تان در هر شرایط است. ست ۴ تکه کالسکه و کریر دلیجان مدل روما ۳ انتخابی عالی برای کسانی است که کودک زیر یک سال دارند.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این مجموعه شامل کالسکه، کریر، نشیمن روروک و کیف نوزاد می‌شود. بدنه‌ی کالسکه از فلز با روکش پلاستیک ساخته شده و ۱۱ کیلوگرم وزن دارد. این کالسکه ۴ چرخ است و تا ۱۵ کیلوگرم وزن را تحمل می‌کند. گارد جلوی کالسکه متحرک طراحی شده و برای راحتی بیشتر، مانند دسته‌ی کالسکه با یک روکش چرمی قابل شست‌وشو پوشیده شده است. دسته‌ی کالسکه، سایه‌بان و زیرپایی در چندین زاویه‌ی مختلف قابل تنظیم هستند. چرخ‌های جلویی هم قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه دارند که هدایت کالسکه را برای والدین راحت‌تر می‌کند.

کریر این مجموعه برای کودکان زیر یک سال و قد نهایت ۶۶ سانتی‌متر طراحی شده است. کریر و کالسکه هر دو به کمربرند ۵ نقطه‌ای برای امنیت بیشتر کودک مجهز شده‌اند. کریر با وزن ۲.۷ کیلوگرم، تا ۹ کیلوگرم وزن را تحمل می‌کند و به راحتی روی کالسکه و صندلی ماشین قابل نصب است. همچنین یک نشمین‌گاه برای روروک که قابلیت نصب روی تمام روروک‌های برند را دارد، یک تشک مخصوص تعویض و یک کیف جادار قرار دارد که همگی از کیفیت بسیار خوبی برخوردارند.

برای آشنایی بیشتر با ست ۴ تکه کالسکه و کریر دلیجان مدل روما ۳، شما را به تماشای این ویدیو دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید. برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما