بررسی دستگاه بخور سرد و رطوبت‌ساز درما مدل DEM-F301

دستگاه‌های بخور و رطوبت‌ساز برای جلوگیری از ابتلا به بیماری‌ها و آلرژی‌ها می‌توانند مناسب باشند. در این ویدیوی تلنت قصد داریم دستگاه بخور سرد و رطوبت‌ساز درما مدل DEM-F301 را به شما معرفی کنیم. این دستگاه برای افرادی که سردردهای سینوسی دارند می‌تواند بسیار التیام‌بخش باشد؛ مخصوصا اگر داروها و اسانس‌‌های گیاهی هم به آن اضافه کنید.

این دستگاه عمل رطوبت‌سازی التراسونیک را انجام می‌دهد و باعث جلوگیری از مبتلا شدن به بیماری‌ها و آلرژی‌ها می‌شود. مخزن این دستگاه بخور ۲/۵ لیتر حجم دارد و فقط ۲۵ وات است. داخل مخزن دستگاه اسانس یا مواد خوش‌بو کننده، گل یا میوه هم می‌توانید اضافه کنید. رطوبت تولید شده توسط این دستگاه با چشم قابل رویت است، اما ذرات آن به اندازه‌ی ۱ تا ۵ میکرون بوده که آسیبی به لوازم خانگی و مبلمان وارد نمی‌کند. این دستگاه ۳ حالت رطوبت‌دهی دارد؛ حالت آبی رنگ (بالاترین سطح رطوبت‌دهی)، حالت سبز رنگ (بین ۴۰ تا ۶۰ درصد رطوبت ایجاد می‌کند) و حالت زرد رنگ (کمتر از ۴۵ درصد رطوبت تولید می‌کند). با لمس کردن دکمه‌ی humidity، دستگاه در حالتی که هست رطوبت‌دهی را ادامه می‌دهد.

برای بررسی بهتر دستگاه بخور سرد و رطوبت‌ساز درما مدل DEM-F301 و آشنایی بیشتر با جزئیات ساخت این محصول، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما