بررسی کرم روشن کننده بدن درمالیفت؛ خاصیت درمانی و زیبایی

۲ دی ۱۴۰۱

احتمالا برای همه‌ی ما پیش می‌آید که نواحی مختلفی از بدن بر اثر جوش و اتفاقات دیگر، تیره‌تر شده باشد. در این ویدیو قصد داریم کرم روشن کننده بدن درمالیفت مدل Melalift را به شما معرفی کنیم که هم خاصیت درمانی دارد و هم خاصیت زیبایی. این کرم تیرگی‌های پوست را برطرف کرده و باعث شادابی و طراوت پوست هم می‌شود. در ادامه با بررسی این محصول کاربردی با ما همراه باشید.

کرم روشن کننده بدن درمالیفت مدل Melalift حجم 75 میلی لیتر

حجم این کرم ۷۵ میلی‌لیتر بوده و برای کل بدن قابل استفاده است؛ یعنی فقط برای دور چشم و پوست نیست. این کرم را می‌توانید یک تا دو بار به صورت روزانه برای نواحی تیره‌ی پوست، مخصوصا کشاله‌ی ران، زیربغل و پشت دست استفاده کنید.

در واقع این محصول برطرف کننده‌ی تیرگی‌های پوست است که بر اثر عواملی مثل نور خوشید، اثرات هورمونی، جای جوش، دوره‌ی بارداری، عوارض داروها و… به وجود می‌آیند. کرم روشن کننده بدن درمالیفت مدل Melalift علاوه بر رفع تیرگی‌ها باعث حفظ شادابی و طراوت پوست هم می‌شود. این کرم یک انتخاب مناسب برای از بین بردن تیرگی‌ها و یک‌دست کردن رنگ پوست است.

برای بررسی بهتر و کامل‌تر کرم روشن کننده بدن درمالیفت مدل Melalift، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه