بررسی محلول پاک کننده آرایش صورت درمالیفت مدل MELALIFT

میسلار واترها محلول‌های پاک کننده‌ی آرایش هستند که مثل یک آهنربا چربی‌ها، آلودگی‌ها و مواد آرایشی را از سطح پوست جذب خود می‌کنند و بدون اینکه پوست را خشک کنند، آن را تمیز و آبرسانی می‌کنند. در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم محلول پاک کننده آرایش صورت درمالیفت مدل MELALIFT را به شما معرفی کنیم. این محصول برای انواع پوست قابل استفاده است.

محلول پاک کننده آرایش صورت درمالیفت مدل MELALIFT حجم 250 میلی لیتر

این محصول از میسل‌ها یعنی ذرات لیپیدی پاک کننده که به صورت سوسپانسیون درون آب معلق هستند، تشکیل شده است. میسلار واتر درمالیفت دارای خاصیت ضدلک و روشن کنندگی است. عصاره‌ی چای موجود در این محلول، سرشار از ویتامین K است که تاثیر شگرفی روی لکه‌های پوستی دارد. همچنین از دیگر ترکیبات موجود در این محلول عصاره‌ی تمشک است که سرشار از ویتامین c بوده و باعث روشن‌تر شدن پوست می‌شود. محلول درمالیفت ۲۵۰ میلی‌لیتر حجم داشته و بوی بسیار ملایم و دلنشینی هم دارد. برای استفاده تنها کافیست مقداری از این محلول را روی پنبه یا پد بریزید و به آرامی روی پوست بکشید. همچنین باید بدانید که بعد از استفاده نیازی به آبکشی هم نیست.

برای بررسی بهتر محلول پاک کننده آرایش صورت درمالیفت مدل MELALIFT، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما