بررسی کرم ضد آفتاب درماتیپیک؛ مخصوص پوست‌های چرب و با جذب سریع

انتخاب یک ضدآفتاب که روی پوست ننشیند، چربی به پوست اضافه نکند و خیلی زود جذب شود دغدغه‌ی بسیاری از مصرف‌کنندگان این محصول است. اگر چنین دغدغه‌ای دارید ویدئوی بررسی کرم ضد آفتاب درماتیپیک مدل Oil- free را با دقت تماشا کنید.

کرم ضد آفتاب درماتیپیک مدل Oil- free حجم 50 میلی لیتر

بهترین انتخاب وسایل آرایشی و بهداشتی برای پوست‌های مختلط و چرب محصولاتی است که کمترین چربی و اثر چربی را روی پوست شما باقی بگذارند. کرم ضد آفتاب درماتیپیک مدل Oil- free یکی از این محصولات است که می‌تواند خیال شما را با چنین کیفیت پوستی راحت کند. این محصول زود جذب است و نه تنها چربی اضافه روی پوست ایجاد نمی‌کند که چربی روی پوست شما را کنترل هم می‌کند. نکته‌ی قابل توجه دیگر اینکه SPF این محصول ۵۰ است و ۵۰ میلی‌لیتر هم حجم دارد. تنها کافی است قبل از اینکه آرایش کنید از این کرم استفاده کنید. این کرم علاوه بر محافظت از پوست در برابر اشعه‌های مضر روند پیری پوست را هم کاهش می‌دهد.

برای آشنایی بیشتر با کرم ضد آفتاب درماتیپیک مدل Oil- free و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

روتین پوستی


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما