بررسی ماشین ساختنی شیائومی Desert Racing car؛ جذاب‌تر از انتظار

آیا می‌دانستید شیائومی در کنار محصولاتی مانند گوشی، تبلت، هدفون، اسپیکر، سرخکن، خودکار و باتری، اسباب‌بازی هم تولید می‌کند؟ در این ویدیو ماشین ساختنی شیائومی Desert Racing car را بررسی می‌کنیم که مشابه اسباب‌بازی‌های لگو از بخش‌های مختلفی تشکیل شده و باید این قطعات را به هم وصل کنید.

ساختنی شیائومی مدل Desert Racing car

بر روی جعبه خبری از برند شیائومی نیست ولی طبق بررسی‌های صورت گرفته، توسط یکی از زیرمجموعه‌های این شرکت تولید شده است. در دفترچه راهنما، خوشبختانه تمام مراحل درست کردن این محصول با جزئیات زیادی به تصویر کشیده شده و بنابراین برای درست کردن ماشین ساختنی شیائومی Desert Racing car با مشکلی روبرو نمی‌شوید.

این نوع پازل‌های پلاستیکی و سه‌بعدی برای اولین بار در سال ۱۹۴۹ توسط برند دانمارکی لگو ساخته شده‌اند. بعد از سال‌ها و افزایش محبوبیت لگوها، چندین شرکت در سرتاسر جهان چنین محصولاتی را راهی بازار کردند. یکی از مشکلات فرایند ساخت این اسباب‌بازی این است که همان ابتدا باید تمام پلاستیک‌ها را باز کنید و بنابراین با تعداد زیادی قطعه‌ی کوچک و بزرگ روبرو می‌شوید. یکی از نکات جذاب این محصول این است که حتی موتور ماشین را هم باید با قطعات پلاستیکی درست کنید.

این محصول از چند ویژگی بهره می‌برد که همین موارد جذابیت آن را دوچندان کرده است. موتور ماشین که در بخش پشتی قرار دارد، به راحتی قابل دیدن است و وقتی ماشین حرکت می‌کند، پیستون‌های موتور بالا و پایین می‌شوند. هر ۴ تایر ماشین کمک فنر دارند و اگرچه قرار نیست به طور کنترلی از آن استفاده کنید، اما در هر صورت نمی‌توانیم جذابیت این مشخصه را کتمان کنیم. همچنین در بخش فوقانی وسط ماشین، یک چرخ‌دنده تعبیه شده که با چرخاندن آن، جهت تایرهای ماشین تغییر پیدا می‌کند.

در کل این محصول کیفیت بسیار بالایی دارد و از مکانیسم‌های جذابی برای وصل کردن بخش‌های مختلف به یکدیگر بهره می‌برد. اگر طرفدار برند لگو و محصولات این شرکت هستید، پس بدون شک خرید ماشین ساختنی شیائومی Desert Racing car را هم توصیه می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما