بررسی ماگ طرح لنز دوربین Caniam 24-105؛ کیفیت ساخت پایین

این روزها یکی از لوازم پرکاربرد افراد، ماگ‌ها هستند. فرقی نمی‌کند دانش‌آموز یا دانشجو باشید یا شاغل؛ برای رفتن به دانشگاه یا محل کار می‌توانید نوشیدنی مورد علاقه‌تان را داخل یک ماگ بریزید و با خود ببرید تا در طول روز میل کنید. مهم است که ماگ کیفیت خوبی داشته باشد تا در جابه‌جایی دچار شکستگی و نشتی نشود. در این ویدیو قصد داریم ماگ طرح لنز دوربین Caniam 24-105 را به شما معرفی کنیم.

ماگ طرح لنز دوربین Caniam 24-105

قطر دهانه‌ی این ماگ ۱۲۵ میلی‌متر است و با نمونه‌ی اصلی آن، یعنی طرح ماگ دوربین کنون تفاوت زیادی ندارد. جنس بدنه‌ی این ماگ تماما از پلاستیک است و جزئیات لنز به خوبی پیاده شده؛ البته نه خیلی عالی، اما قابل قبول است. روی بدنه‌ی ماگ می‌توانید استبلایزر را ببینید و حلقه‌های چرخش زوم در واقع همان درب ماگ است که طراحی نسبتا خوبی دارد. از ظاهر ماگ که بگذریم، می‌رسیم به کارایی آن؛ در ابتدا باید گفت که باز کردن درب آن بسیار سخت است و احتیاج به زور زیادی دارد. مخزن ماگ هم از جنس پلاستیک بوده و اصلا کیفیت خوبی ندارد!‌ به راحتی روی آن خط و خش می‌افتد و بوی خیلی نامطبوعی هم می‌دهد.

برای بررسی بهتر ماگ طرح لنز دوربین Caniam 24-105 و مشاهده‌ی دقیق‌تر جزئیات این محصول، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما