جعبه‌گشایی و بررسی بازی فکری Detective Club

بازی فکری Detective Club یا باشگاه کاراگاهان، یک بازی فوق‌العاده جذاب است که فضایی با ترکیبی از بازی‌های Dixit و Spyfall دارد و در این هفته به جعبه‌گشایی و بررسی آن می‌پردازیم.

باشگاه کاراگاهان جزو بازی‌های کارتی محسوب می‌شود و ۴ تا ۸ نفره است. در هر دور از بازی یک شاهد از میان بازیکنان انتخاب می‌شود. شاهد باید به تعداد بازیکنان دفترچه بردارد و یک کلمه مشخص را روی همه دفترچه‌ها به جز یکی از آن‌ها، بنویسد و سپس دفترچه‌ها را بر زده و تقسیم کند. بازیکنی که دفترچه‌ی بدون کلمه را در دست دارد، خائن شناخته می‌شود. شاهد و بازیکنان ۲ تا از کارت‌های مرتبط با کلمه را بازی می‌کنند. سپس شاهد کلمه مورد نظر را اعلام می‌کند و علت انتخاب کارت‌های خود را توضیح می‌دهد. هر کدام از بازیکنان دیگر هم باید به همین ترتیب علت انتخاب کارت‌های خود را توضیح دهند و سپس برای شناسایی خائن رای‌گیری کنند.

کارت‌ها و توکن‌های بازی بسیار زیبا و جذاب طراحی شده‌اند و هر کدام می‌توانند مفهوم کلمه‌های زیادی را برسانند. نکته جالب و جذاب در مورد این بازی روایت هر بازیکن از کارت‌هایی است که انتخاب کرده. بازی ساده و بسیار سرگرم کننده است و تکرارپذیری بالایی ‌هم دارد.

برای بیشتر آشنا شدن با بازی فکری Detective Club ویدیوی بالا را از دست ندهید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

آن دسته از شرکت‌کنندگان در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه که عملکرد درخشانی داشته باشند و بتوانند به صورت حرفه‌ای ویدیو بسازند، امکان ورود به پروژه دیجی‌کالا مگ تلنت را دارند.

در این پروژه، دیجی‌کالا با فراهم کردن زنجیره‌ی تأمین کالا و فرصت کسب درآمد، از سازندگان حرفه‌ای ویدیو حمایت می‌کند. اگر انگیزه، امکانات، مهارت و استعداد ویدیوسازی حرفه‌ای را دارید و علاقه‌مندید در دیجی‌کالا مگ تَلِنت فعالیت کنید، در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه شرکت کنید. ما همه‌ی ویدیوها را بررسی و استعدادها را شناسایی می‌کنیم.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانیدبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما