بررسی تاب کودک مدل دیبا؛ ایمن و کاربردی برای داخل خانه و فضای باز

۱۰ آذر ۱۴۰۰ | ۲۲:۰۰ ۲۲ بهمن ۱۴۰۰

بازی کردن به کودکی انسان گره خورده است. انجام بازی‌های مختلف که این روزها تنوع فوق‌العاده‌ای هم دارند، به پرورش و رشد جسمی و فکری کودکان، کمک چشم‌گیری می‌کند. در این ویدیو یک وسیله‌ی بازی محبوب را انتخاب کرده‌ایم که خاطره‌ی مشترک چندین نسل است و همه‌مان لذت انجام آن را در خاطر داریم. با ما همراه باشید تا تاب کودک مدل دیبا را جعبه‌گشایی و بررسی کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

با باز کردن جعبه‌ی تاب کودک مدل دیبا یک بالش به شکل مستطیل و بدنه‌ی اصلی تاب را می‌بینید. جنس پارچه‌ی بالش نخی و خیلی نرم است. تاب هم از جنس پارچه‌ی مبل است و استحکام زیادی دارد و دوخت‌های آن خیلی تمیز انجام شده‌اند. اتصالات تاب با طناب و چوب محکم شده است. جنس چوب‌ها خوب و سطح آن‌ها صیقل خورده است. جنس طناب‌ها از ابریشم و رنگ آن‌ها سفید است و با گره‌هایی به زیبایی و استحکام آن‌ها افزوده شده است. این طناب در برابر نور خورشید و رطوبت مقاومت خود را از دست نمی‌دهد.

مرکز ثقل تاب طوری طراحی شده است که بدون استفاده از کمربند، کودک به راحتی می‌تواند با آن تاب بخورد و محافظ قسمت پایینی، هیچی فشاری به پاهای کودک وارد نمی‌کند. این تاب تحمل وزن تا ۲۰ کیلوگرم را دارد و برای نوزادان تا بچه‌های ۳ ساله مناسب است. طول تاب ۷۰ سانتی‌متر و عرض آن حدودا ۳۰ سانتی‌متر است.

برای آشنایی بیشتر با تاب کودک مدل دیبا شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما