بررسی کوله‌پشتی‌های سفری دیکمپ؛ مناسب ست کردن با فرزندان

در این ویدئو محصولی را معرفی می‌کنیم که برای ست کردن خانوادگی بسیار مناسب است. کوله‌های سفری برند دیکمپ که در دو اندازه‌ی مختلف طراحی شده‌اند و برای استفاده بزرگسالان و کودکان مناسب است و می‌توانید از آن برای ست کردن با فرزندان‌تان استفاده کنید.

کوله پشتی سفری دیکمپ مدل TRAVEL 10-001
کوله پشتی سفری دیکمپ مدل TRAVEL 10-001
کوله پشتی سفری دیکمپ مدل TRAVEL 15 - 002

محصولی که در این ویدئو معرفی می‌کنیم مناسب والدینی است که فرزند کوچکی دارند و می‌خواهند برای پیاده‌روی و بیرون رفتن با هم کوله‌های هماهنگی داشته باشند. این سه کوله از برند شناخته شده‌ی دیکمپ انتخاب شده و حجم کوله پشتی سفری دیکمپ مدل travel 15 002‌ چیزی جدود ۲۰ لیتر است و دو کوله‌دیگر حجم کمتری دارند که برای بچه‌ها مناسب‌تر هستند. جنس این سه کوله از برزنت است و در برابر سایش مقاوم هستند اما در برابر رطوبت خیر! کوله‌ی بزرگتر ۴۵۰ گرم وزن دارد و در بخش داخلی آن محفظه‌ی لپ‌تاپ هم طراحی شده است. اما دو کوله‌کوچکتر فضای کمتری دارند.

برای آشنایی بیشتر با کوله پشتی‌های سفری دیکمپ و بررسی ویژگی‌های آن‌ها پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما