هیچ مرزی نیست… آماده‌ای؟

آیا همه افراد رویا دارند؟ آیا همه آنهایی که رویا دارند، لزوماٌ موفق می‌شوند؟ شاید نتوانیم با قطعیت به این سؤال‌ها پاسخ مثبت دهیم، اما بدون شک نمی‌توانیم این موضوع را انکار کنیم که همه افراد موفق جهان، روزی رویایی داشتند.

محیط کاری دیجی‌کالا محیطی پویا و سرشار از رشد و یادگیری‌ است. به همین دلیل، همواره به دنبال افراد خلاق، پیش قدم و جوان است تا آنها را به داشتن افکار بلند پروازانه تشویق کند. دیجی‌کالا تلاش می‌کند با توسعه هدفمند استعدادهای جوان و قابلیت‌های رهبری، فرصت توسعه فردی و تیمی را در راستای اهداف راهبردی خود برای تمام همکاران فراهم کند.

دیجی‌کالا از جمله سازمان‌هایی با بیشترین فرصت و تنوع شغلی

در سال ۹۹ بیش از ۴۸۰ عنوان شغلی در دیجی‌کالا مشغول به کار هستند و میانگین سنی کارکنان ۳۰ سال است. این نشان دهنده تنوع شغلی گسترده و جوان و پویا بودن دیجی‌کالاست؛ اتفاقی که توانسته‌است دیجی‌کالا را به سازمانی چابک، انسان مدار، تاب آور و با عملکرد عالی تبدیل کند.

همچنین تا نیمه نخست سال ۱۳۹۹ تعداد کارکنان تمام وقت در گروه دیجی‌کالا به بیش از ۴۶۰۰ نفر رسیده است که در ۳۵ مرکز در کل ایران مستقر هستند؛ که در این میان پس از شهر تهران، شهرستان کرج با حدود ۳۵ نفر بیشترین تعداد پرسنل را دارد. این آمارها نشان دهنده گستردگی جغرافیایی و تعداد بالای فرصت‌های شغلی مستقیم در دیجی‌کالاست.

دیجی‌کالا می‌کوشد با مدیریت عملکرد شفاف و منصفانه در مسیر اهداف بلندپروازانه خود ارزش‌های مهمی را خلق و موفقیت خود و رشد فردی و حرفه‌ای کارکنانش را تضمین کند. مهمترین ارزش‌های دیجی‌کالا این چهار ویژگی بسیار کلیدی هستند: مشتری محوری، کار گروهی، اشتیاق برای تعالی، نتیجه گرایی.

در این ویدیو، از زبان برخی مدیران و عوامل دیجی‌کالا از اهمیت داشتن رویا و امید برای موفقیت ببینید و بشنوید.

فرصت‌های شغلی دیجی‌کالا
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما