بررسی فشارسنج دیجیتال فوکسی مدل U80؛ دقت بالا همراه با دستیار صوتی فارسی

۹ اسفند ۱۴۰۲

جالب‌ترین خصوصیتی که در بررسی فشارسنج دیجیتال فوکسی مدل U80 مشاهده کردیم، سخنگو بودن این دستگاه است. اعداد روی صفحه نمایش این محصول بک‌لایت دارند. در بسته‌بندی این محصول ۴ باتری، یک آداپتور و یک کیف حمل با کیفیت در کنار فشار سنج قرار دارد.

فشارسنج دیجیتال فوکسی مدل U80

اندازه‌ی کاف فشارسنج این محصول برای دور بازوهای ۲۲ تا ۳۶ سانتیمتر مناسب است. این فشارسنج می‌تواند با انرژی ۴ باتری نیم قلم یا با جریان مستقیم برق کار کند. برای استفاده ابتدا باید کاف فشار سنج را بالاتر از آرنج، یعنی حدودا دو سانتیمتر بالاتر از حفره‌ی آرنج، به شکلی ببندید که خیلی محکم نباشد. حتما بررسی کنید که محل قرارگیری کاف فشار سنج هم ارتفاع با قلب شما باشد. حالا دکمه‌ی استارت را فشار دهید تا فرآنید باد شدن کاف به شکل خودکار شروع شود. وقت این فرآیند تمام شود اعداد فشار خون و ضربان قلب شما روی نمایشگر دستگاه نشان داده می‌شود. همچنین این اعداد به زبان فارسی توسط دستیار صوتی دستگاه هم خوانده می‌شود. این محصول دو کاربره است و می‌تواند اطلاعات فشار خون دو نفر را تا ۹۰ نتیجه در حافظه‌ی خود نگه دارد. برای مشخص کردن کاربر باید وقتی دستگاه خاموش است یک بار دکمه‌ی S را فشار دهید و سپس با کمک دکمه‌ی M حافظه‌ی دستگاه را روی ۱ یا ۲ تنظیم کنید تا نتیجه‌ی کار در حافظه‌ی همان کاربری که انتخاب کرده‌اید ذخیره شود. تاریخ و ساعت دستگاه هم از همین قسمت قابل تنظیم است. به نظر ۱۶۰۰ خریدار این محصول محبوب در دیجی‌کالا، دقت و کیفیت این محصول خوب است و ارزش خرید بالایی دارد.

برای آشنایی بیشتر با کاربرد و قابلیت‌های این محصول پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بررسی فشارسنج دیجیتال فوکسی مدل U80 را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه