بررسی بازی آموزشی مدل دینگو؛ روشی برای تقویت حافظه‌ی کوتاه‌مدت

۲۸ آبان ۱۴۰۱

در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم یک بازی آموزشی جالب و بسیار سرگرم کننده را به شما معرفی کنیم. این بازی مناسب کودکان بالای ۳ سال است و آن‌ها می‌توانند به صورت ۲ نفره یا بیشتر آن را بازی کنند. در ادامه با بررسی بازی آموزشی مدل دینگو با ما همراه شوید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بازی آموزشی مدل دینگو برای رده‌ی سنی بالای ۳ سال طراحی شده و تعداد بازیکنان آن می‌تواند ۲ نفر یا بیشتر باشد. این بازی شامل ۹ کارت اصلی،‌ ۷۰ عدد کارت امتیاز، زنگ و برگه‌ی راهنما است.

برای شروع بازی ابتدا ۹ کارت اصلی را بچینید و زنگ و کارت‌های امتیاز را وسط قرار دهید. حالا از بین کارت‌های امتیاز یک کارت را بردارید و مقابل بازیکن‌ها بگذارید. هر بازیکنی که تصویر کارت را سریع‌تر در بین شکل‌های مختلف پیدا کند زنگ را به صدا در می‌آورد و آن کارت را پیش خود نگه می‌دارد. در پایان بازی امتیاز پشت کارت‌ها شمارش شده و هر بازیکنی که امتیاز بیشتری را به دست آورده باشد، برنده‌ی بازی می‌شود.

بازی آموزشی مدل دینگو باعث تقویت حافظه‌ی کوتاه‌مدت،‌ افزایش تمرکز و سرعت عمل می‌شود.

برای بررسی بهتر و آشنایی بیشتر با بازی آموزشی مدل دینگو، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه