بررسی حباب‌ساز مدل دایناسور؛ موزیکال و هیجان‌انگیز

۲۱ آبان ۱۴۰۱

یکی از سرگرمی‌های مورد علاقه‌ی کودکان، حباب است. شما به کمک حباب‌ها می‌توانید تا مدت‌ها بچه‌ها را سرگرم کنید یک دنیای حبابی برای آن‌ها ایجاد کنید که باعث خوشحالی آن‌ها می‌شود. در این ویدیو قصد داریم حباب‌ساز مدل دایناسور را به شما معرفی کنیم که موزیکال بوده و طراحی شبیه به یک دوربین دارد و می‌تواند لحظات بسیار هیجان‌انگیزی را برای کودک شما ایجاد کند.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این محصول هم یک حباب‌ساز است و هم شبیه به یک دوربین عکاسی است؛ البته در طرح دایناسور که همه‌جوره باعث می‌شود جذابیت بیشتری برای کودکان داشته باشد. با بندی که داخل جعبه‌ی این حباب‌ساز قرار دارد،‌ شما می‌توانید این حباب‌ساز را دور گردن کودکان آویزان کنید تا به راحتی آن را حمل کنند.

با یک فشار بر روی کلیدی که در پشت این دستگاه قرار دارد، حباب به راحتی تولید می‌شود. علاوه بر این،‌ موزیکال بودن این دستگاه نیز می‌تواند کودک شما را سرگرم کند. این دستگاه با ۳ عدد باتری ۱.۵ ولتی کار می‌کند. این محصول ۲ عدد بطری مایع مخصوص حباب‌سازی دارد که با قرار دادن آن در پشت دستگاه،‌توسط پمپ کوچک و لوله‌ای که به مخزن وصل می‌شود،‌ عمل حباب‌سازی را با هوا انجام می‌دهد.

برای بررسی بهتر و کامل‌تر حباب‌ساز مدل دایناسور، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه