بررسی اسباب‌بازی دایناسور چکشی؛ کمک به تقویت حافظه

۴ مهر ۱۴۰۱

بازی‌های فکری همیشه می‌توانند برای کودکان مفید و در عین حال هیجان‌انگیز باشند. این بازی‌ها در تقویت تمرکز و حافظه نقش بسیار زیادی دارند. در این سری از ویدیوهای بررسی اسباب‌بازی، قصد داریم اسباب‌بازی دایناسور چکشی را با شما بررسی کنیم که می‌تواند هدیه‌ی بسیار جالبی برای کودکانتان باشد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این اسباب‌بازی چکشی به ظاهر شبیه به یک دایناسور طراحی شده و این موضوع آن را برای کودکان جذاب می‌کند. چکش این اسباب‌بازی بسیار نرم بوده و خود دستگاه هم به کمک ۳ عدد باتری کار می‌کند که در قسمت پشت آن قرار دارد.

با روشن کردن دستگاه توسط کلید زیر آن، یک‌سری دایناسور روی صفحه‌ی بازی روشن می‌شوند و زمانی که روشن می‌شوند باید به سرعت توسط چکش روی دایناسورها بزنید تا امتیاز بگیرید. یک مانیتور کوچک هم روی صفحه‌ی بازی قرار دارد که امتیازتان را به شما نشان می‌دهد.

روشن و خاموش شدن دایناسورها برای دو بازیکن با ۲۰ سطح سرعتی امکان‌پذیر است و بسته به سطح دقت و تمرکز و توانایی کودکان می‌توان سرعت آن را کم یا زیاد کرد. بچه‌ها می‌توانند به صورت نوبتی با تعداد نفرات بالا هم با این اسباب‌بازی بازی کنند.

برای بررسی دقیق‌تر اسباب‌بازی دایناسور چکشی و ویژگی‌های آن، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه