کشف جهان خارج؛ داستان زندگی جوردانو برونو

۲۴ مرداد ۱۴۰۰

ما کشف جهان خارج از سیاره کوچک‌مان را مدیون کنجکاوی انسانی‌هایی هستیم که نمی‌توانستند بی‌تفاوت باشند‌. انسان‌هایی که جسورانه با ذهن‌شان به دوردست‌های عالم سفر کردند.

امروز می‌خواهیم داستان انسانی رو بازگو کنیم که دانشمند نبود، اما راهی را به دانشمندان نشان داد که تا امروز ادامه دارد. جوردانو برونو مشتاق بود تا جهان کوچک و محدود خود را در ایتالیای آن زمان که اندیشیدن در آن جایز نبود، ترک کند. او تشنه‌ی دانش بود و به عقاید سنتی و محدودیات تن نمی‌داد. برونو ایمان داشت که خداوند نامتناهی و جهان بی‌مرز و بی‌انتها است؛ اما سران قدرت با او موافق نبودند. بعد از اینکه برونو ایده‌های خود را با مردم به اشتراک گذاشت و سرسختانه بر آن‌ها پافشاری کرد، به زندان افتاد و بعد از مدتی هم کشته شد. برونو دانشمند نبود اما ایده‌های او هدف‌هایی در مسیر دانشمندان بعد از خود برای کشف جهان خارج شد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۵ دیدگاه
 1. Avatar افشین

  عالی زنده باشید .

 2. Avatar sara

  و بعدش هم گالیله زد زیرش تا اعدام نشه

 3. Avatar آراد

  عالی باز هم کلیپ بذارید
  ممنون

 4. Avatar آراد

  آقا مهدی واقعا واقعا کلیپ هاتون عالین

  اگه میشه بیشتر کلیپ بذارید. ممنون میشم

  و در مورد کرم چاله کلیپ درست کنین

  ممنون

 5. Avatar آراد

  سلام

  آقا مهدی واقعا واقعا کلیپ هاتون عالین

  اگه میشه بیشتر کلیپ بذارید. ممنون میشم

  و در مورد کرم چاله کلیپ درست کنین

  ممنون

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه