بررسی بازی آموزشی زینگو مدل دیسکی ریسکی؛ جالب و هیجان‌انگیز

۱۱ مهر ۱۴۰۱

بازی‌های فکری یکی از سرگرمی‌های بسیار جالب هم برای کودکان و هم بزرگسالان هستند. بازی آموزشی زینگو مدل دیسکی ریسکی یکی از این بازی‌های آموزشی و فکری جالب و هیجان‌انگیز است که در این ویدیو قصد داریم آن را بررسی کنیم. اگر به بازی‌های فکری و رومیزی علاقه دارید، حتما در ادامه برای بررسی این بازی با ما همراه باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بازی آموزشی زینگو مدل دیسکی ریسکی برای رنج سنی بالای ۶ سال مناسب بوده و شما می‌توانید این بازی را به صورت ۲ نفره یا بیشتر انجام دهید. داخل جعبه‌ی این محصول، قطعات تاب ۲ طبقه، ۳۶ مهره در ۴ رنگ مختلف، یک تاس و دفترچه‌ی راهنمای بازی قرار دارد.

اولین کاری که باید انجام دهید، سرهم کردن قطعات تاب و بعد قرار دادن تمام مهره‌ها در شیارهای طبقه‌ی پایین تاب است. بعد از چیدن مهره‌ها، از هر رنگ یک مهره بردارید و این ۴ مهره را روی طبقه‌ی بالایی تاب در هر قسمتی که دوست داشتید قرار دهید. نفر اول باید تاس بریزد و طبق رنگ تاس، یک مهره را روی طبقه‌ی دوم تاب قرار دهد، به همین ترتیب بازی ادامه پیدا می‌کند و بازیکنان باید دقت کنند تا تعادل تاب حفظ شود.

برای بررسی کامل‌تر و آشنایی بیشتر با بازی آموزشی زینگو مدل دیسکی ریسکی، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه