بررسی چراغ روشنایی دیپ کینگ مدل DK 6812؛ مجهز به پنکه و دارای پنل خورشیدی

به همراه داشتن یک چراغ روشنایی در برنامه‌های کمپینگ و طبیعت‌گردی ضروری به نظر می‌رسد. وسیله‌ای که با قابلیت شارژ شدن بتواند چند ساعتی نور خوبی به محیط اطراف ببخشد و در شب‌های تاریک کوه و جنگل روشنی بخش باشد. درست مثل محصولی که در این ویدئو از سری ویدئوهای تلنت بررسی می‌کنیم. با ویدئوی بررسی چراغ روشنایی دیپ کینگ مدل DK 6812 با ما همراه باشید.

چراغ روشنایی دیپ کینگ مدل DK-6812

چراغ روشنایی دیپ کینگ مدل DK 6812 طراحی جالب توجهی دارد. این چراغ به شکل فانوس طراحی شده که با باز و بسته کردن کشویی آن شکل و شمایلی دقیقا شبیه فانوس به خودش می‌گیرید. روی این چراغ دو دسته طراحی شده که یکی برای آویزان کردن آن از سقف چادر یا شاخه‌ی درخت است و دیگری برای تبدیل آن به یک چراغ قوه‌ی دستی کارکرد دارد. بدنه‌ی آن پلاستیکی است و وزنش هم کمتر از ۵۰۰ گرم است. قابل شارژ با پنل خورشیدی است و علاه بر آن با یک کابل هم شارژ می‌شود. در این چراغ از ۶ ال‌ای‌دی و یک چراغ یک واتی استفاده شده است. نکته‌ی جالب دیگر در طراحی این چراغ، پنکه‌ای است که روی بخش انتهایی آن کار شده و می‌تواند در روزهای گرم سال شما را خنک کند.

برای آشنایی بیشتر با چراغ روشنایی دیپ کینگ مدل DK 6812 و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما