بررسی هدست گیمینگ دابی TY-731؛ قیمت پایین و کاملا معمولی

۱۳ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۸:۳۰ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱

هدست‌های گیمینگ ارزان‌قیمت طبیعتا قرار نیست کیفیت فوق‌العاده‌ای ارائه کنند ولی با توجه به اینکه حتی در این محدوده‌ی قیمتی گزینه‌های جذابی دیده می‌شود، باید ببینیم آیا هدست گیمینگ دابی مدل TY-731 یکی از همین گزینه‌های جذاب ارزان‌قیمت محسوب می‌شود یا نه. در این ویدیو با بررسی این هدست، به این سوال پاسخ می‌دهیم.

هدست گیمینگ دابی مدل ty-731

مهم‌ترین کلیدواژه در مورد این هدفون، عبارت «کاملا معمولی» است و از این کلیدواژه می‌توانیم برای توصیف بخش‌های مختلف آن استفاده کنیم. به عنوان مثال می‌توانیم به استفاده از مواد معمولی برای بدنه‌ی هدفون اشاره کنیم و به همین خاطر وقتی آن را در دست می‌گیرید، به‌خوبی می‌توانید متوجه ارزان‌قیمت بودن آن شوید. هدست گیمینگ دابی مدل TY-731 به‌خوبی روی گوش قرار نمی‌گیرد و به همین خاطر زمان استفاده، حس خوشایندی را به شما منتقل نمی‌کند.

برای اتصال هدست به کامپیوتر باید از کابل ۱۸۰ سانتی‌متری استفاده کنید که البته کابل نازک و نسبتا حساسی به حساب می‌آید. بنابراین حین استفاده از هدست باید مراقب این کابل باشید. کیفیت صدا هم در کل معمولی است و از این نظر هم حرف زیادی برای گفتن ندارد. اما در بخش میکروفون عملکرد بدی ندارد ولی متاسفانه باید به نویز بالای میکروفون اشاره کنیم که در هر صورت همانطور که گفتیم از یک هدست ارزان‌قیمت در این زمینه هم نمی‌توانیم انتظار زیادی داشته باشیم.

در نهایت باید بگوییم که این هدست با وجود اینکه یک گزینه‌ی اقتصادی محسوب می‌شود، ولی واقعا ارزش خرید بالایی ندارد. اما در هر صورت این شما هستید که باید در این زمینه دست به انتخاب بزنید و شاید همین هدفون بتواند نیازهای شما را به خوبی برطرف کند.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه