بررسی پالت سایه چشم دودو گرل شماره ۰۳؛ پیگمنت و ماندگاری خوب

برند دودو گرل انواع مختلفی از سایه‌های چشم را تولید می‌کند و در این ویدیوی تلنت در دسته‌ی مد و زیبایی قصد داریم پالت سایه چشم دودو گرل شماره ۰۳ را به شما معرفی کنیم. این پالت سایه ۱۶ رنگ بوده و شامل ترکیبی از رنگ‌های مات و براق نود و زیبا است که می‌توانید برای موقعیت‌های مختلف از آن استفاده کنید. اگر به دنبال یک پالت سایه با قیمت مناسب و با رنگ‌های کاربردی برای استفاده‌ی روزمره هستید، این محصول می‌تواند انتخاب خوبی برای شما باشد.

پالت سایه چشم دودو گرل شماره 03

این پالت سایه ۱۶ رنگ نود دارد که ۱۲ تا از آن‌ها مات و ۴ رنگ شاین‌دار هستند. این سایه پیگمنت خوبی دارد و به راحتی به کمک براش یا نوک انگشت می‌توانید آن را پشت پلک خود محو کنید. این پلت در ۳ شماره ۰۱، ۰۲ و ۰۳ موجود است که محصول این ویدیو مدل ۰۳ است. رنگ‌های این پالت جوری است که شما می‌توانید به طور روزانه یا برای مهمانی و مناسبت‌های خاص از آن استفاده کنید. همچنین این سایه ماندگاری خوبی دارد و جلوه‌ی نهایی زیبایی به چشمانتان می‌دهد.

برای بررسی بهتر و کامل‌تر پالت سایه چشم دودو گرل شماره ۰۳، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما