بررسی ماساژور دلفین مدل KL85800؛ کیفیت و قدرت قابل قبول

خستگی، درد ماهیچه‌ها و گرفتگی عضلات از عوارض سپری کردن یک روز کاری سخت،‌ ایستادن‌های طولانی مدت یا انجام تمرینات ورزشی سخت هستند. یک راه‌حل خوب برای رفع این مشکل، استفاده از ماساژور است. در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم ماساژور دلفین مدل KL85800 را به شما معرفی کنیم. این ماساژور از نوع برقی و لرزشی است و قدرت آن در دو حالت قابل تنظیم است.

ماساژور دلفین مدل KL85800

ماساژور دلفین مدل KL85800 قیمت اقتصادی دارد و از کیفیت و قدرت قابل قبولی برخوردار است. درون جعبه‌ی محصول خود ماساژور،‌ بروشور محصول و ۳ سری مختلف برای ماساژ قرار داده شده است. این ماساژور برقی بوده و عملکرد آن از نوع لرزشی است. همچنین قدرت آن در ۲ حالت کم و زیاد قابل تنظیم است.

متریال سازنده‌ی ماساژور دلفین پلاستیک است و در نوع خودش می‌توان گفت که طراحی عجیبی دارد؛ دلفین! طول این ماساژور ۴۰ سانتی‌متر است تا کاربر بتواند به راحتی از آن برای ماساژ دادن نواحی دشوار مثل بین دو کتف استفاده کند. وزن این محصول هم ۶۰۰ گرم است که وقتی آن را در دست می‌گیرید اصلا اذیت کننده نیست و در واقع به دلیل طراحی خاصش، بیشتر وزن دستگاه در قسمت سر دلفین و سری ماساژور میفتد تا در حین استفاده کارتان راحت‌تر شود.

برای بررسی بهتر و کامل‌تر ماساژور دلفین مدل KL85800، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما