بررسی بردگیم Down Force؛ هیجان مسابقات فرمول یک در قالبی متفاوت

۲۶ تیر ۱۴۰۰

به مسابقات فرمول یک علاقه دارید؟ حاضرید روی ماشین محبوب‌تان شرط ببندید؟ در بردگیم Down Force یک پیست مسابقه‌ی بزرگ و رانندگانی با مهارت‌های مختلف در اختیار شما قرار می‌گیرد تا هیجان یک مسابقه‌ی واقعی را تجربه کنید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

در این بازی شما فراتر از یک تماشاچی ساده هستید و نقش‌های متفاوتی را بازی می‌کنید. می‌توانید ماشین بخرید و خودتان در مسابقه شرکت کنید و همزمان روی ماشین خودتان یا حتی ماشین‌های دیگر شرط ببندید و پول خوبی به جیب بزنید. در ابتدا به هر بازیکن تعدادی کارت داده می‌شود و سپس وقت خرید ماشین از مزایده است. در اینجا راننده‌های هر کدام از ماشین‌ها قابلیت خاصی دارند. بعد از شروع مسابقه، هر بازیکن در نوبت خود یک کارت بازی می‌کند که حرکت ماشین او را نشان می‌دهد.

در زمین پیست قسمت‌هایی با نوار زرد مشخص شده‌اند که بازیکنان با رسیدن به آن نقطه می‌توانند روی ماشینی که می‌خواهند شرط ببندند یا حتی شرط خود را از روی ماشینی به ماشین دیگر تغییر دهند. سرنوشت هر ماشین در طول مسابقه ممکن است بارها تغییر کند و برای سرمایه‌گذاری روی یک ماشین باید دقت بالا و قدرت تحلیل داشت.

برای آشنایی بیشتر با بردگیم Down Force شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar علی فقیهی رضایی

    دستتون درد نکنه عالیه عالمیسازید ممنون و سپاس باز هم عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی هستیه فیلم هایی که

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه