بررسی ست برس مو دکتر مورنینگ؛ قابل استفاده برای انواع مو

اگر آرایشگر هستید یا دوست دارید در خانه موهایتان را به روش حرفه‌ای سشوار بکشید، مهم است که علاوه بر یک سشوار باکیفیت، شانه‌های مناسب هم داشته باشید. در این ویدیو از سری ویدیوهای تلنت در دسته‌ی مد و زیبایی قصد داریم ست برس مو دکتر مورنینگ کد RE74 را به شما معرفی کنیم. این ست شامل ۳ سری برس مختلف در اندازه‌های کوچک و بزرگ است که بسته به کار و حجم موهایتان می‌توانید آن‌ها را عوض کنید.

ست برس مو دکتر مورنینگ کد RE74 مجموعه 6 عددی

این ست یک مجموعه‌ی ۶ عددی است که شامل ۳ سری برس در سایزهای مختلف، دستگیره‌ی برس و ۲ عدد گیره برای جدا کردن مو قرار می‌شود. روی دستگیره یک کلید طراحی شده که با فشار دادن می‌توانید سری هر برس را داخل آن قفل کنید و زمانی که قصد تعویض سری را داشتید، آن را از قفل در بیاورید. برس بزرگ برای موهای بلند و پرحجم مناسب است. سایز متوسط برای موهای کوتاه‌تر و کم حجم‌تر و سایز کوچک هم برای چتری یا کوتاه انتخاب مناسبی است. این برس‌ها در برابر حرارت مقاوم هستند و به راحتی می‌توانید به کمک آن‌ها موهایتان را خشک کنید یا حالت بدهید.

برای آشنایی بیشتر با ست برس مو دکتر مورنینگ کد RE74 و بررسی بهتر آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما