بررسی بردگیم دِرَفتوساروس؛ پارک ژوراسیک

۲۹ آبان ۱۴۰۱

بازی تخته‌ای درفتوساروس بر پایه‌ی مکانیک «درفتینگ» کار می‌کند و با در نظر گرفتن همین قانون هم نام‌گذاری شده است. مکانیک درفت (Draft) را بین کارت بازی‌ها زیاد دیده‌ایم: معمولا از یک دست تعدادی کارت برای خود برمی‌داریم و کارت‌های دیگر را به نوبت بعدی می‌دهیم. در این دست بازی‌ها باید حواسمان به برداشتن کارت‌های مناسب دست خودمان باشد و از طرفی هم کارت‌های بدردبخور را به رقبا ندهیم. بازی «درفتوساروس» (Draftosaorus) دقیقا چنین بازی‌ای است، اما به جای کارت مهره‌های دایناسور دارد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بازی کردن درفتوساروس به این شکل است که ابتدای هر دست، یک بازیکن دست خود را در کیسه‌ی دایناسورها می‌کند و شش دایناسور به شکل اتفاقی بیرون می‌کشد. او یک دایناسور را انتخاب می‌کند، تاسی می‌اندازد و بقیه دایناسورها را به نفر چپی خود می‌دهد. با توجه به تاس افتاده شده، که خانه‌ای که دایناسور باید داخل آن برود را مشخص می‌کند، نفر چپی یک دایناسور برمی‌دارد و بقیه را به نفر چپی خود می‌دهد. این روند تا اینکه تمام بازی‌کنان ۱۲ دایناسور در پارک خود چیده باشند، ادامه پیدا می‌کند. بازی قوانین مشخصی برای امتیازدهی دارد. مثلا، اگر دایناسورهای یک شکل در بخش مشخصی از پارک جمع‌آوری کنید، امتیاز می‌گیرید، یا اگر فقط از یک دایناسور خاص داشته باشید و او را در یک نقطه‌ی خاص جنگل قرار دهید، امتیاز زیادی می‌گیرید. این قوانین زیاد هستند، اما به راحتی و با یک بار بازی کردن آن‌ها را یاد می‌گیرید.

پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با برد گیم درفتوساروس حتما ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه