بررسی یک پالتوی زنانه با الگوی شکت از برند درس ایگو

در این ویدیو یک لباس گرم برای استایل پاییز و زمستان انتخاب کرده‌ایم که یکی از ترندهای پرطرفدار امسال است؛ یک پالتوی زنانه با الگوی شکت از برند درس ایگو با طرح چهارخانه‌ی جذاب و استایلی که این روزها زیاد به چشم‌مان می‌خورد.

پالتویی که ما انتخاب کرده‌ایم یکی از ترندهای جذاب امسال است چرا که بر طبق الگویی به نام «شکت» طراحی شده است. شکت (Shacket) نامی ساختگی از تلفیق Jacket و Shirt است که معنی کت پیراهن می‌دهد. استفاده از این نام به تازگی در حوزه مد و فشن باب شده است و می‌توان آن را در استایل‌های برندهای مختلف به خوبی دید. شکت‌ها ظاهری شبیه به پیراهن‌های دکمه‌ای دارند اما با پارچه‌های ضخیم دوخته می‌شوند و مانند کت آستر دارند.

شکتی که ما برای شما انتخاب کرده‌ایم از برند ایرانی درس ایگو است. مدلی آزاد دارد و قد خود لباس ۹۵ سانتی‌متر و قد آستین‌ها ۶۰ سانتی‌متر است. یقه برگردانده شده و جلوی لباس با یک دکمه بسته می‌شود. پارچه‌ی لباس کشمیر با طرح چهارخانه‌ای بسیار زیبا از رنگ‌های آبی تیره و خاکستری است که می‌توان گفت هیچوقت از مد نمی‌افتد. آستر کار شده داخل لباس هم به رنگ سرمه‌ای انتخاب شده است که هماهنگی خوبی با رنگ خود لباس دارد.

برای بررسی بهتر این پالتوی زنانه از برند درس ایگو، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

خرید محصول از دیجی‌استایل

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانیدبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما