بررسی بردگیم دون امپریوم؛ تجارت جنگ

۲۹ آبان ۱۴۰۱

بازی «دون امپریوم» که بر اساس همین مجموعه‌ی بزرگ علمی-تخیلی ساخته شده، تعدادی بازی‌کننده را در نقش رهبر خاندان‌های مختلف سیاره مقابل یکدیگر قرار می‌دهد. آرین در بررسی بازی‌های تخته‌ای، امروز سراغ Dune Imperium رفته است که یک بازی استراتژی مدیریتی کامل است و از همه لحاظ، آن را تحت نظر خود قرار می‌دهد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بازی دون امپریوم در سبک Deck Building طراحی شده؛ یعنی اساسا باید در ابتدا و طی تعدادی نوبت، کارت‌های مختلفی برای خود جمع‌آوری کنید که این کارت‌ها در ادامه به منابع و حرکت‌های اصلی شما تبدیل می‌شوند. بازی یک استراتژی کامل است و باید نیروهای خود را طی آن به جنگ با دیگر قابل سیاره بفرستید، اسپایس خرید و فروش کنید تا منابع بیشتری به‌دست آورید، به مذاکره با دیگر قبایل مشغول شوید و طی تمام نوبت‌ها امکان دارد با کارت‌هایی که انتظار ندارید از سمت دشمنان روبرو شوید.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای بررسی برد گیم Dune Imperium ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه