بررسی جعبه‌ی لوازم آرایش ای‌ام مدل ۷۲۸۰۷؛ حرفه‌ای و کاربردی

۳۰ مهر ۱۴۰۱

تا به حال برایتان پیش آمده است که از بهم ریختگی لوازم آرایشی‌تان خسته شده باشید؟ در این ویدیو ما قصد داریم جعبه‌ی لوازم آرایش ای‌ام مدل ۷۲۸۰۷ را به شما معرفی و آن را بررسی کنیم. این جعبه‌ی جادویی با ظاهر لوکسی که دارد، می‌تواند نظم مورد نظرتان را به لوازم آرایشی شما بدهد. همچنین اگر گریمور یا میکاپ آرتیست هستید، داشتن این جعبه می‌تواند برایتان بسیار کاربردی باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا این کیف لوازم آرایش را با شما بررسی کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این جعبه ظاهر لوکس و مستحکمی دارد و در نگاه اول خیلی شیک و جذاب به نظر می‌رسد. جنس این کیف از چرم مصنوعی بوده و کیفیت خوبی دارد. روی کیف ۲ دسته برای حمل و نقل راحت‌تر آن طراحی شده است.

داخل این کیف ۳ طبقه کار شده است که دو طبقه‌ی اول آن به صورت پله‌ای از دو سمت باز می‌شود و در حین کار باعث می‌شود دید بهتر و راحت‌تری نسبت به تجهیزات داخل کیف داشته باشید. در قسمت زیرین در کیف ۲ محفظه وجود دارد که می‌توانید لوازم سبک و کوچک را درون آن قرار دهید.

برای بررسی دقیق‌تر و آشنایی بیشتر با جعبه‌ی لوازم آرایش ای‌ام مدل ۷۲۸۰۷، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه