بررسی بردگیم کارآگاه ناحیه شرقی؛ ماموریت‌های تک نفره

آرین برای بررسی امروز خود هم یک بازی ایرانی جذاب دیگر پیدا کرده است. بازی «کارآگاه ناحیه‌ی شرقی» (Eastern District Detective) همانطور که از نامش پیداست، یک بردگیم در سبک جنایی که کاملا تک نفره است و بازی‌کننده در آن باید در نقش یک کارآگاه، در مدتی محدود تعدادی مجرم را دستگیر کنند.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بازی‌کننده در نقش کارآگاه بازی، در هر دست ۲۴ دقیقه وقت دارند تا ۱۲ جنایت‌کار را دستگیر و ۳ هیولا را نابود کنند. بازی‌کننده ماموریت‌های مختلفی را برعهده بگیرد که انجام آن‌ها و پیدا کردن راه حل و رسیدن بهشان، نیاز به استفاده از کارت‌های مختلف دارد. از نکته‌ی جالب درباره‌ی بازی کارآگاه ناحیه‌ی شرقی این است که بازی‌کننده‌ها می‌توانند از وب‌سایت رسمی سازنده‌ی بازی برای پخش موسیقی متن ۲۴ دقیقه‌ای آن استفاده کنند که روند بازی را جذاب‌تر می‌کند.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالای آرین را برای بررسی برد گیم کارآگاه ناحیه‌ی شرقی (Eastern District Detective) ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما