بررسی شلوار جین مردانه ایزی دو؛ جنس لطیف و طراحی راسته

۲۸ آذر ۱۴۰۱

شلوار جین یکی از ضروری‌ترین و کاربردی‌ترین آیتم‌ها در کمد لباس ماست و تقریبا در همه‌ی استایل‌ها می‌توانیم از آن استفاده کنیم. در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم شلوار جین مردانه ایزی دو را به شما معرفی کنیم. این شلوار از یک برند ایرانی بوده و طراحی آن هم به صورت راسته است.

شلوار جین مردانه ایزی دو مدل 218125750

ایزی دو یکی از برندهای خوب ایرانی است. طراحی این شلوار جین به صورت راسته یا Straight است. شلوار راسته یعنی از بالا تا پایین شلوار عرض ثابتی دارد و برش شلوار به نحوی است که قسمت دمپای آن حالت آزادتری دارد. البته با تا زدن مناسب می‌توانید حالت آن را تغییر دهید. فاق شلوار هم اندازه‌ی متوسطی دارد.

جنس این شلوار از جین-پنبه است که در مقایسه با حالت عادی لطافت پارچه بیشتر است و تنفس خوبی هم دارد، به همین دلیل در فصل گرما و اکثر فصل‌ها می‌توانید از آن استفاده کنید. در خصوص نحوه‌ی ست کردن این شلوار،‌ انتخاب‌های متنوعی دارید، اما ترکیب آن با یک پیراهن یا کت جین بسیار جذاب خواهد بود. برای شست‌وشوی این شلوار بهتر است آن را پشت و رو کرده و از حداکثر دمای ۳۰ درجه استفاده کنید.

برای بررسی بهتر و کامل‌تر شلوار جین مردانه ایزی دو، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه