بررسی آغوشی چیکو مدل ایزی‌فیت؛ راحت و کاربردی

۲۶ تیر ۱۴۰۱

جابه‌جا کردن درست و اصولی نوزادان یکی از سخت‌ترین کارها برای مادران و پدران تازه‌کار است. بغل کردن می‌تواند گزینه‌ی امنی به نظر برسد، اما این روش خستگی زیادی را هم با خود به همراه دارد. بهترین راه‌حل برای شما، داشتن یک آغوشی است که فضای زیادی را هم اشغال نمی‌کند. داشتن یک آغوشی باکیفیت در زمان‌هایی که نوزادتان بی‌قراری می‌کند هم به کمک شما خواهد آمد. در این ویدیو قصد داریم آغوشی چیکو مدل ایزی‌فیت را بررسی کنیم که می‌تواند یک گزینه‌ی بسیار عالی برای پدران و مادران تازه‌کار باشد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

جنس آغوشی چیکو از پلی‌استر بوده و در ۴ رنگ تولید شده است. این آغوشی می‌تواند وزن کودک را تا ۹ کیلوگرم تحمل کند. از طرفی، همه‌ی بندهای این آغوشی قابل تنظیم هستند و این امکان را به فرد حمل کننده می‌‌دهد تا متناسب با قد خودش، بلندی آن را تنظیم کند تا به مهره‌های گردن و کمر فشار کمتری وارد شود.

پوشیدن این آغوشی بسیار راحت است؛ فقط کافی است بندهای آن را ببندید و مانند یک لباس آن را بپوشید. در آخر بندهای آن را بکشید تا به بدنتان بچسبد. ارگونومیک بودن این آغوشی به کودک این اجازه را می‌دهد تا پایین‌تنه‌ی او در حالت درستی قرار بگیرد و پشت او هم در حالت خنثی ساپورت شود. زمانی که کودک شما درون این آغوشی قرار می‌گیرد کاملا به بدن شما می‌چسبد و راه‌های هوایی او باز هستند.

برای بررسی کامل‌تر آغوشی چیکو مدل ایزی‌فیت، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

مشاهده‌ی ویدیوی بررسی «آغوشی چیکو مدل ایزی‌فیت» در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه