بررسی کیت آموزشی ریاضی دبستان؛ خوش‌قیمت و کاربردی

۲۷ تیر ۱۴۰۱

دوره‌ی پاندمی کرونا تقریبا به همه چیز از کسب و کار گرفته تا وضعیت روحی و روانی مردم آسیب زیادی وارد کرد. می‌توانیم بگوییم دانش‌آموزان، به خصوص دانش‌آموزان مقطع دبستان، فشار خیلی زیادی را در یادگیری درست درس‌ها در این دوره متحمل شدند. اگر دوست دارید به فرزندتان در این موضوع کمک کنید، بازی‌های آموزشی همیشه کارساز هستند؛ این بازی‌ها در عین سرگرم کردن بچه‌ها، مطالب زیادی را به آن‌ها آموزش می‌دهند. در این ویدیو یک کیت آموزشی مناسب درس ریاضی دبستان را بررسی کردیم. با ما همراه باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این محصول شامل تجهیزات کمک آموزشی درس ریاضی در مقطع دبستان است که با لوازم رنگارنگ و جذابی که دارد، به شما کمک می‌کند تا مفاهیم و اصول پایه‌ی ریاضی را به فرزندتان آموزش دهید. این کیت آموزشی شامل یک‌سری میله‌های شمارش یا چوب‌خط است که برای یادگیری مفاهیم اولیه‌ی ریاضی مانند تعداد، شمارش، دسته‌بندی اعداد و جمع و تفریق بسیار مناسب هستند. در کنار این میله‌ها، مکعب‌های چینه هم وجود دارد؛ این مکعب‌های پلاستیکی از ۶ جهت قابلیت اتصال به یکدیگر دارند و ابزاری کاربردی برای درک مفهوم اعداد، الگویابی و الگوسازی و مقایسه و اندازه‌گیری محسوب می‌شوند.

برای آموزش خواندن و نوشتن ساعت هم، یک ساعت وایت‌بردی در این کیت وجود دارد که می‌توانید از آن استفاده کنید. این ساعت از جنس مقوای بسیار محکم ساخته شده و به راحتی با ماژیک می‌توان روی آن یادداشت و خواندن و نوشتن ساعت را با بچه‌ها تمرین کرد. شابلون، متر، مهره‌های شمارش و احجام هندسی چوبی از دیگر مواردی هستند که درون این کیت آموزشی قرار دارند.

برای بررسی کامل‌تر کیت آموزشی ریاضی دبستان، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

مشاهده‌ی ویدیوی بررسی «کیت آموزشی ریاضی دبستان» در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه