بررسی اره زنجیری برقی آپ اسپریت؛ با قابلیت برش چرخشی و با زاویه

۲۰ آبان ۱۴۰۱

به احتمال زیاد با اره موتوری آشنا هستید؛ با شنیدن این اسم، اولین تصویری که به یاد می‌آورید بریدن تنه‌ی یک درخت بزرگ در جنگل است. در این ویدیو قصد داریم اره زنجیری برقی آپ اسپریت مدل HK-CS2-405 را به شما معرفی و ویژگی‌های آن را باهم بررسی کنیم؛ با ما همراه باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

داخل جعبه‌ی محصول دفترچه‌ی راهنما،‌ آچار و پیچ‌گوشتی،‌ سوهان، محافظ،‌ قاب کناری، زنجیر، پنل زنجیر و خود دستگاه وجود دارد. جنس بدنه‌ی دستگاه از پلاستیک است. ولتاژ کاری آن ۲۲۰ ولت و توان آن ۱۳۰۰ وات است. سرعت حرکت زنجیر در این اره ۴۰۰ دور در دقیقه و فرکانس کاری آن بین ۵۰ تا ۶۰ هرتز است.

کلید آن و آف مجهز به قفل سوئیچ است، اما نه به این منظور که در حالت روشن دستگاه را ثابت نگه دارد؛ این کلید به عنوان ضامنِ همراه با کلید اصلی نگه داشته می‌شود. هدف از طراحی این کلید،‌ جلوگیری از وقوع حادثه است.

روی دسته یک درپوش قرار دارد که محفظه‌ی روغن است و با روغن پر می‌شود. شاسی روغن‌پاش برای انتقال روغن روی رزوه‌های زنجیر است. از این روغن برای روان‌سازی زنجیر استفاده می‌شود و باید قبل از استفاده حتما زنجیر را با روغن چرب کنید تا فرایند برش راحت‌تر انجام شود.

برای بررسی بهتر اره زنجیری برقی آپ اسپریت مدل HK-CS2-405، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه