بررسی کیت آموزشی آزمایشگاه الکترونیک؛ کاربردی و با قیمت مناسب

۲۷ شهریور ۱۴۰۱

کیت آموزشی آزمایشگاه الکترونیک به فرزند شما کمک می‌کند تا با مفاهیم و قطعات الکترونیکی بیشتر آشنا شود و نحوه‌ی انجام برخی آزمایش‌های الکترونیکی را در سطح مبتدی و مقدماتی یاد بگیرد. در این سری از ویدیوهای تلنت با ما همراه شوید تا این کیت آموزشی کاربردی را با شما بررسی کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

کیت آموزشی آزمایشگاه الکترونیک محصولی ایرانی از برند روبو کارنا است. این پکیج مقدماتی شامل دفترچه‌ی راهنما، یک برد اصلی و تعدادی قطعات الکترونیکی مثل آرمیچر، لامپ، چراغ LED، کلید، جاباطری، فن یا پره، چند عدد سیم و بلندگو می‌شود. برای انجام آزمایشات هم به دو عدد باطری قلمی نیاز دارید که باید جداگانه آن را تهیه کنید.

برد اصلی این کیت از ورقه‌ی چوبی نازک ساخته شده و خیلی جمع‌وجور و سبک است. همه‌ی قطعات الکترونیکی هم توسط پیچ و مهره روی تکه‌های کوچک ورقه‌های چوب نصب شده‌اند. داخل دفترچه‌ی راهنما، آشنایی با مفاهیم الکترونیک و همین‌‌طور آشنایی با قطعات و نحوه‌ی نقشه‌خوانی مدارات به خوبی توضیح داده شده است. در نهایت طبق آموزش‌های گام به گام دفترچه‌ی راهنما، بچه‌ها می‌توانند ساخت مدارات الکترونیک را یاد بگیرند.

برای بررسی کامل‌تر و آشنایی بیشتر با کیت آموزشی آزمایشگاه الکترونیک، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

مشاهده‌ی ویدیوی بررسی «کیت آموزشی آزمایشگاه الکترونیک» در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه