بررسی و تست صدای ترومپت الوی؛ صدایی به قدمت ۳۵۰۰ سال!

بالاخره بعد از مدت‌ها نوبت به یک ساز بادی رسید و چه گزینه‌ای بهتر از سازی پراهمیت که قدمت آن به ۳۵۰۰ سال پیش می‌رسد. در این قسمت قصد داریم به جعبه‌گشایی و بررسی ساز ترومپت الوی مدل ۱۹۱۹۵ بپردازیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

سازهای بادی جزو اولین سازهایی هستند که به دست بشر ساخته شد و اولین سازهای بادی در واقع شاخ حیوانات، چوب خیزران و صدف‌هایی بودند که انسان در طبیعت پیدا می‌کرد. با پیشرفت علم و دستیابی به آلیاژهای مختلف، ساخت این ساز هم متحول و به مرور به شکل امروزی خود نزدیک‌تر شد. اکثر ترومپت‌ها از آلیاژ برنج ساخته می‌شوند اما می‌توان نمونه‌های بسیار قدیمی نقره و مسی آن را هم در گوشه و کنار دنیا پیدا کرد.

صدای ترومپت را با موسیقی‌های جاز، بلوز و کلاسیک می‌شناسیم. صدای دلچسبی که می‌تواند بدون جلب توجه تمام فضای پس‌زمینه‌ی یک قطعه موسیقی را پر کند، یا اینکه در محوریت قطعه قرار گیرد و به طور برجسته تمام تمرکز را به خود جلب کند. این ساز از ۷۰ قسمت ریز و درشت تشکیل شده است و جزئیات را می‌توان در تمام پیچ و خم‌های آن مشاهده کرد. نواختن این ساز، تمرین بسیار زیادی را می‌طلبد و نباید انتظار نتیجه‌ی سریع را از آن داشت.

برای آشنایی بیشتر با ساز ترومپت الوی مدل ۱۹۱۹۵ و شنیدن صدای گوش‌نواز آن، شما را به تماشای این ویدیوی جذاب دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. مرتضی

    حاجی ما یه ترومپت تازه خریدیم صدا نداره چرا؟؟؟
    هرچی تنظیم میکنیم و فوت میکنیم صدای نداره.

  2. امیرحسین

    عالی بود لطفا برای ویدو بعدی میدی کنترلر انباکس کنید

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما