نقد و بررسی کلاسیک مچ‌بند هوشمند امیزفیت Band 7

مچ‌بند هوشمند امیزفیت Band 7 بدون شک یکی از بهترین مچ‌بند‌های هوشمند موجود در بازار ایران است. در این ویدیوی کوتاه مزایای این گجت جذاب را مطرح می‌کنیم تا اگر به دنبال خرید یک مچ‌بند هوشمند هستید، بتوانید بهتر تصمیم بگیرید.

مچ بند هوشمند امیزفیت مدل EMA EMOLED BAND7 2022

در بازار مچ‌بند‌های هوشمند، شرکت‌هایی مانند آنر و شیائومی حرف زیادی برای گفتن دارند و بیشتر سهم بازار را از آن خود کرده‌اند. اما امیزفیت که در زمینه‌ی ساعت‌های هوشمند برند شناخته شده‌ای محسوب می‌شود، در این حوزه هم توانسته در برابر رقبای خود عرض اندام کند. مچ‌بند هوشمند امیزفیت Band 7 در کنار ویژگی‌های مرسوم در دیگر مچ‌بند‌های هوشمند، از سیستم‌عامل اختصاصی ZeppOS بهره می‌برد و این یعنی می‌توانید چندین اپ مختلف را روی این گجت نصب کنید.

طبیعتا از بین واچ‌فیس‌های متنوعی می‌توانید دست به انتخاب بزنید تا نمایشگر این مچ‌بند با استایل شما هماهنگ باشد. در مورد عمر باتری باید بگوییم که در صورت فعال بودن تمام سنسورها و بهره‌گیری از قابلیت نمایشگر همیشه روشن، با هر بار شارژ می‌توانید ۳ تا ۴ روز از این مچ‌بند استفاده کنید. شارژ کامل باتری هم در عرض حدود ۱.۵ ساعت انجام می‌شود. اگر هم برخی سنسورهای غیر ضروری و قابلیت نمایشگر همیشه روشن غیرفعال باشند، عمر باتری به حدود ۲ هفته افزایش پیدا می‌کند. در حالت Power Saver هم طول عمر باتری به ۱ ماه می‌رسد.

مچ‌بند هوشمند امیزفیت Band 7 تقریبا هم‌قیمت می بند ۷ است و اگر به طراحی بیضی شکل می بند ۷ علاقه‌ی زیادی ندارد، این مچ‌بند امیزفیت به لطف طراحی کلاسیکی که دارد، احتمالا می‌تواند توجه شما را جلب کند.

نقد و بررسی کلاسیک، یکی از نوستالژیک‌ترین برنامه‌های ویدیویی دیجی‌کالا مگ، یک بار دیگر بازگشته است؛ با شکل و شمایلی جدید، اما در عین حال با حفظ المان‌هایی که شما همراهان همیشگی دیجی‌کالا مگ طی این سال‌ها دوست داشته‌اید.

سری جدید نقد و بررسی کلاسیک دیجی‌کالا مگ به نویسندگی «محمد یوسفی‌زاده»، فیلمبرداری و تدوین «فرزان دلدار» و روایت گرم و آشنای «شاهین شرافتی» هر هفته به نقد و بررسی گجت‌های خاص دنیای فناوری می‌پردازد؛ گجت‌هایی که شاید بسیاری از شما دوست داشته باشید آن‌ها را خریداری کنید اما نیاز به یک راهنمای دقیق و تخصصی برای این کار دارید.

 

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما