بررسی دستگاه بخور سرد امسیگ مدل ۴۲۲؛ ابعاد کوچک و کیفیت خوب

در این ویدیوی تلنت قصد داریم دستگاه بخور سرد امسیگ مدل ۴۲۲ را به شما معرفی کنیم. این دستگاه ۲/۶ لیتر حجم دارد و کار کردن با آن بسیار ساده و راحت است. برای پر کردن دستگاه‌های بخور بهتر است از آب تصفیه شده یا آب جوشیده و سرد شده استفاده کنید تا دستگاه طول عمر بیشتری داشته باشد. با بررسی این محصول در ادامه با ما همراه باشید.

دستگاه بخور سرد امسیگ مدل 422

درون جعبه‌ی محصول، خود دستگاه بخور به همراه دفترچه‌های راهنما و کارت گارانتی ۲ ساله قرار داده شده است. این دستگاه بخور ابعاد نسبتا جمع و جوری دارد؛ ۲۸ در ۱۷ سانتی‌متر. محفظه‌ی این دستگاه از جنس پلاستیک بوده و یک مخزن ۲/۶ لیتری هم برای آن طراحی شده است که از زیر پر می‌شود. بدنه‌ی پلاستیکی دستگاه کمی شفاف است و شما می‌توانید سطح آب موجود در مخزن را از بیرون ببینید. این دستگاه یک دکمه‌ی ولوم دارد که علاوه بر روشن و خاموش کردن آن، برای تنظیم حجم بخار خروجی هم کاربرد دارد. چراغ waterless از دیگر ویژگی‌های این دستگاه بخور است که در صورت کم شدن آب مخزن، شروع به چشمک زدن می‌کند.

برای بررسی بهتر دستگاه بخور سرد امسیگ مدل ۴۲۲ و آشنایی بیشتر با نحوه‌ی کار با آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما