بررسی ماساژور برقی امسیگ مدل ML108؛ قدرتمند و با طراحی عالی

سبک زندگی انسان مدرن که با ساعت‌ها نشستن پشت میز و خیره شدن به مانیتور همراه است موجب شده تا ماساژ به یک بخش جدایی‌ناپذیر زندگی بسیاری تبدیل شود. اگر شما هم از آسیب‌های ناشی از این موقعیت رنج می‌برید و در پایان روز به ماساژ و ضربه زدن به ماهیچه‌های‌تان نیاز دارید محصولی که در این ویدئو معرفی می‌شود کاملا مناسب شماست. با ویدئوی بررسی ماساژور برقی امسیگ مدل ML108 با ما همراه باشید.

ماساژور برقی امسیگ مدل ML108

ماساژور برقی امسیگ مدل ML108 یک ماساژور ضربه‌ای با لامپ‌های گرمایشی مادون قرمز است. ضربات این ماساژور قدرت زیادی دارد و شاید در ابتدا برای بسیاری حتی چنین قدرتی در ضربه زدن عجیب هم باشد. البته با یک دکمه‌ی کنترلی روی این ماساژور می‌توانید قدرت ضربات آن را تنظیم کنید. این دستگاه دو سری متفاوت دارد که بسته به ناحیه‌ای که قرار است ماساژ داده شود می‌توانید از آن استفاده کنید. برای نمونه برای تقویت خون‌رسانی به موها و سر می‌توانید از سری با برجستگی‌های ریز این دستگاه استفاده کنید که مویرگ‌ها را تحریک کرده و خون را در آن‌ها به گردش در می‌آورد. با طراحی خاص این دستگاه امکان ماساژ دادن همه‌ی نقاط بدن فراهم است و می‌توانید با داشتن آن به یک ماساژ همیشگی و باکیفیت در پایان روز کاری اطمینان داشته باشید.

برای آشنایی بیشتر با ماساژور برقی امسیگ مدل ML108 و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما