بررسی ماساژور بدن امسیگ مدل ML110؛ استفاده‌ی آسان و کارایی بالا

اگر به دنبال خرید یک ماساژور جمع و جور برای خانه هستید حتما باید به محصولات برند امسیگ سر بزنید. ما در این ویدئو ماساژور بدن امسیگ مدل ML110 را بررسی می‌کنیم.

ماساژور بدن امسیگ مدل ML110
۱۵ %
۶,۴۸۱,۲۰۰
۵,۴۹۹,۰۰۰ تومان

این ماساژور از دو طریق می‌تواند به پوست شما حرارت را منتقل کند. یکی از طریق لامپ‌های مادون قرمز و دیگری از طریق صفحه‌ی فلزی حرارتی می‌تواند سری دستگاه را تا ۶۰ درجه گرم کرده و فرایند ماساژ بدن را بهبود بخشد. این ایجاد گرمای مطمئن در کنار عملکرد ضربه‌ای دستگاه می‌تواند تاثیر فوق‌العاده‌ای روی گردش خون داشته باشد و با به جریان انداختن بهتر خون در رگ‌ها و تغذیه‌ی ارگان‌ها و سلول‌های بدن خستگی را از شما دور کند. استفاده از این دستگاه بسیار راحت است. به کمک دکمه‌های روی دستگاه می‌توانید از دو درجه حرارت ۴۵ و ۶۰ درجه سانتیگراد دستگاه استفاده کنید و همچنین به کمک دو دکمه‌ی کم و زیاد دیگر هم می‌توانید قدرت ضربات را کنترل کنید.

برای آشنایی بیشتر با ماساژور بدن امسیگ مدل ML110 و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما